Amphenol Anytek HB0311810000G
Part No.:
HB0311810000G
Description:
TERM BLK 3P SIDE ENTRY 10MM PCB
Shipping
HB0311810000G Information
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.394" (10.00mm)
Current:
10 A
Voltage:
300 V