Amphenol Anytek HA0351500000G
Part No.:
HA0351500000G
Description:
TERM BLK 3P SIDE ENT 2.54MM PCB
Shipping
HA0351500000G Information
Series:
HA
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.100" (2.54mm)
Current:
2 A
Voltage:
150 V