Amphenol Anytek HA0331500000G
Part No.:
HA0331500000G
Description:
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Shipping
HA0331500000G Information
Series:
09-500
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
10 A
Voltage:
300 V