Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | G2TF02 24-240V AC/DC |
| Manufacturer | Tele Haase |
| Series | GAMMA |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Type | Temperature Monitoring |
| Trip Status | - |
| Trip Range | 24 ~ 240V AC/DC |
| Delay Time | - |
| Voltage - Supply | 24 ~ 240VAC/DC |
| Output Type | Relay |
| Circuit | DPDT (2 Form C) |
| Contact Rating @ Voltage | 5A @ 250VAC |
| Mounting Type | DIN Rail |
The following parts include "G2TF02 24-240V AC/DC" in Silicon Labs G2TF02 24-240V AC/DC.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.