Amphenol Anytek EZ2471500000G
Part No.:
EZ2471500000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 24POS STR 5MM
Shipping
EZ2471500000G Information
Number of Positions:
24
Positions Per Level:
24
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current - UL:
15 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C