Amphenol Anytek EZ2371500000G
Part No.:
EZ2371500000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 5MM
Shipping
EZ2371500000G Information
Number of Positions:
23
Positions Per Level:
23
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current - UL:
15 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C