Amphenol Anytek EZ0571500000G
Part No.:
EZ0571500000G
Description:
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5MM
Shipping
EZ0571500000G Information
Packaging:
Tube
Number of Positions:
5
Positions Per Level:
5
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current - UL:
15 A
Voltage - UL:
300 V
Operating Temperature:
-40°C ~ 115°C