Amphenol Anytek ES0301500000G
Part No.:
ES0301500000G
Description:
TERM BLK 3POS TOP ENTRY 5MM PCB
Shipping
ES0301500000G Information
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
15 A
Voltage:
300 V