Panasonic Electronic Components ERZ-V10V391CS
Part No.:
ERZ-V10V391CS
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Unclassified
Package:
Description:
SUR ABSORBER 10MM 390V 2500A ZNR