Vishay Dale CRMA1210AF15M0FKEF
Part No.:
CRMA1210AF15M0FKEF
Package:
1210 (3225 Metric)
Description:
CRMA1210 15M 1% EF E3
Shipping
CRMA1210AF15M0FKEF Information
Package/Case:
1210 (3225 Metric)
Resistance:
15 MOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.35W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Ratings:
1210
Size / Dimension:
0.125" L x 0.100" W (3.18mm x 2.54mm)
Height - Seated (Max):
0.029" (0.74mm)