Vishay Dale CRMA1206AF4M70FKEF
Part No.:
CRMA1206AF4M70FKEF
Package:
1206 (3216 Metric)
Description:
CRMA1206 4.7M 1% EF E3
Shipping
CRMA1206AF4M70FKEF Information
Package/Case:
1206 (3216 Metric)
Resistance:
4.7 MOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.3W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Ratings:
1206
Size / Dimension:
0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):
0.029" (0.74mm)