Vishay Dale CRHA2512AF51M0FKEF
Part No.:
CRHA2512AF51M0FKEF
Package:
2512 (6432 Metric)
Description:
CRHA2512 51M 1% EF E3
Shipping
CRHA2512AF51M0FKEF Information
Package/Case:
2512 (6432 Metric)
Resistance:
51 MOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
1W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.029" (0.74mm)