Vishay Dale CRHA2010AF33M0FKEF
Part No.:
CRHA2010AF33M0FKEF
Package:
2010 (5125 Metric)
Description:
CRHA2010 33M 1% EF E3
Shipping
CRHA2010AF33M0FKEF Information
Package/Case:
2010 (5125 Metric)
Resistance:
33 MOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Height - Seated (Max):
0.029" (0.74mm)