Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | ASTC0000 |
| Manufacturer | Red Lion Controls |
| Series | - |
| Packaging | Box |
| Product Status | Active |
| Amplifier Type | Standard |
| Voltage - Supply | 9V ~ 30V |
| Output Type | NPN - Open Collector |
| Current - Supply | 25 mA |
| Operating Temperature | -18°C ~ 60°C |
| Mounting Type | Through Hole |
The following parts include "ASTC0000" in Silicon Labs ASTC0000.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.