Stackpole Electronics Inc ASRM2JA330K
Part No.:
ASRM2JA330K
Description:
RES, SURGE, 2W, 330 KOHM, 5%
Shipping
ASRM2JA330K Information
Resistance:
330 kOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
2W
Operating Temperature:
-55°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)