E-T-A 8345-B02A-V3M2-DB1B1C-80A
Part No.:
8345-B02A-V3M2-DB1B1C-80A
Description:
CIR BRKR THRM 80A
Shipping
8345-B02A-V3M2-DB1B1C-80A Information
Current Rating (Amps):
80A
Voltage Rating - AC:
480 V
Voltage Rating - DC:
80 V