Unit Price:$0
Ext Price:$0



| Image | ![]() |
| Part Number | 604142 |
| Manufacturer | SensComp, Inc. |
| Series | 600 |
| Packaging | Tray |
| Product Status | Active |
| Type | - |
| Frequency | 50kHz |
| Voltage - Rated | 200V |
| Beam Angle | 15° |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
The following parts include "604142" in Silicon Labs 604142.
The following parts are popular search parts in Test and Measurement.