Microchip Technology 15KPA54CE3/TR13
Part No.:
15KPA54CE3/TR13
Manufacturer:
Microchip Technology
Description:
TVS DIODE 54VWM P600
Shipping
15KPA54CE3/TR13 Information
Manufacturer:
Microchip Technology
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
54V
Voltage - Breakdown (Min):
56.84V
Power - Peak Pulse:
15000W (15kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C (TJ)