Same Sky (Formerly CUI Devices) TBL002B-350-11GR-2OR
Part No.:
TBL002B-350-11GR-2OR
Description:
11 POLES, SCREWLESS, 45, 3.50 MM
Shipping
TBL002B-350-11GR-2OR Information
Series:
TBL002B-350
Positions Per Level:
11
Pitch:
0.138" (3.50mm)
Mating Orientation:
45° (135°) Angle with Board
Current:
7 A
Voltage:
300 V