Same Sky (Formerly CUI Devices) TBL002B-350-07GY-2GY
Part No.:
TBL002B-350-07GY-2GY
Description:
7 POLES, SCREWLESS, 45, 3.50 MM
Shipping
TBL002B-350-07GY-2GY Information
Series:
TBL002B-350
Positions Per Level:
7
Pitch:
0.138" (3.50mm)
Mating Orientation:
45° (135°) Angle with Board
Current:
7 A
Voltage:
300 V