Same Sky (Formerly CUI Devices) TB010-508-14BE
Part No.:
TB010-508-14BE
Description:
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Shipping
TB010-508-14BE Information
Series:
TB010-508
Packaging:
Box
Positions Per Level:
14
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current:
20 A
Voltage:
300 V