Same Sky (Formerly CUI Devices) TB008A-508-05BE
Part No.:
TB008A-508-05BE
Description:
TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Shipping
TB008A-508-05BE Information
Packaging:
Box
Positions Per Level:
5
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current:
16 A
Voltage:
300 V