Same Sky (Formerly CUI Devices) TB006-508-05GR
Part No.:
TB006-508-05GR
Shipping
TB006-508-05GR Information
Series:
TB006-508
Positions Per Level:
5
Pitch:
0.200" (5.08mm)
Current:
12 A
Voltage:
300 V