Same Sky (Formerly CUI Devices) TB005-762-P02BE
Part No.:
TB005-762-P02BE
Shipping
TB005-762-P02BE Information
Series:
TB005-762
Positions Per Level:
2
Pitch:
0.300" (7.62mm)
Current:
30 A
Voltage:
300 V