Same Sky (Formerly CUI Devices) TB003-500-P03GY
Part No.:
TB003-500-P03GY
Shipping
TB003-500-P03GY Information
Series:
TB003-500
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Current:
10 A
Voltage:
300 V