Same Sky (Formerly CUI Devices) TB002V-500-03GY
Part No.:
TB002V-500-03GY
Shipping
TB002V-500-03GY Information
Series:
TB002V-500
Positions Per Level:
3
Pitch:
0.197" (5.00mm)
Mating Orientation:
Vertical with Board
Current:
15 A
Voltage:
300 V