onsemi SMF28AT1
Part No.:
SMF28AT1
Description:
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SOD123FL
Shipping
SMF28AT1 Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
28V
Voltage - Breakdown (Min):
31.1V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
45.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
4.4A
Power - Peak Pulse:
200W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)