onsemi SMF14AT1
Part No.:
SMF14AT1
Description:
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SOD123FL
Shipping
SMF14AT1 Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
14V
Voltage - Breakdown (Min):
15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
23.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
8.6A
Power - Peak Pulse:
200W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)