onsemi SMF130AT1
Part No.:
SMF130AT1
Description:
TVS DIODE 130VWM 209VC SOD123FL
Shipping
SMF130AT1 Information
Packaging:
Bulk
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
130V
Voltage - Breakdown (Min):
144V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
209V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
800mA
Power - Peak Pulse:
200W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)