onsemi SMF12AT1
Part No.:
SMF12AT1
Description:
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123FL
Shipping
SMF12AT1 Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
12V
Voltage - Breakdown (Min):
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
19.9V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
10.1A
Power - Peak Pulse:
200W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)