onsemi SMF11AT1
Part No.:
SMF11AT1
Description:
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SOD123FL
Shipping
SMF11AT1 Information
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
11V
Voltage - Breakdown (Min):
12.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
18.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
11A
Power - Peak Pulse:
200W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)