YAGEO SMCJ220CA/TR13
Part No.:
SMCJ220CA/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Description:
SMCJ, DO-214AB, 220V, 356V, REEL
Shipping
SMCJ220CA/TR13 Information
Manufacturer:
YAGEO
Series:
SMCJ
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
220V
Voltage - Breakdown (Min):
246V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
356V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
4.2A
Power - Peak Pulse:
1500W (1.5kW)
Power Line Protection:
No
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)