YAGEO SMCJ18CA/TR13
Part No.:
SMCJ18CA/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Description:
SMCJ, DO-214AB, 18V, 29.2V, REEL
Shipping
SMCJ18CA/TR13 Information
Manufacturer:
YAGEO
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
18V
Voltage - Breakdown (Min):
20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
29.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
51.4A
Power - Peak Pulse:
1500W (1.5kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)