YAGEO SMCJ14A/TR13
Part No.:
SMCJ14A/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Description:
SMCJ, DO-204AB, 14V, 23.2V, REEL
Shipping
SMCJ14A/TR13 Information
Manufacturer:
YAGEO
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
14V
Voltage - Breakdown (Min):
15.6V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
23.2V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
64.7A
Power - Peak Pulse:
1500W (1.5kW)
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)