YAGEO SMBJ110A/TR13
Part No.:
SMBJ110A/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Description:
SMBJ, DO-214AA, 110V, 177V, REEL
Shipping
SMBJ110A/TR13 Information
Manufacturer:
YAGEO
Series:
SMBJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
110V
Voltage - Breakdown (Min):
122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
177V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
3.4A
Power - Peak Pulse:
600W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)