YAGEO SMAJ210CA/TR13
Part No.:
SMAJ210CA/TR13
Manufacturer:
YAGEO
Description:
SMAJ, DO-214AC, 210V, 340V, REEL
Shipping
SMAJ210CA/TR13 Information
Manufacturer:
YAGEO
Series:
SMAJ
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
210V
Voltage - Breakdown (Min):
237V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
340V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
1.2A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)