YAGEO SJD12A8.5L01
Part No.:
SJD12A8.5L01
Description:
TVS ESD, SOD-123S, 8.5V, 14.4V,
Shipping
SJD12A8.5L01 Information
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
8.5V
Voltage - Breakdown (Min):
9.44V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
14.4V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
13.9A
Power - Peak Pulse:
200W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)