Vishay Sfernice RWM08451502JB25E1
Part No.:
RWM08451502JB25E1
Description:
SFERNICE FIXED RESISTORS
Shipping
RWM08451502JB25E1 Information
Packaging:
Box
Resistance:
15 kOhms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
11W
Temperature Coefficient:
±75ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 350°C
Size / Dimension:
0.370" Dia x 1.803" L (9.40mm x 45.80mm)