Vishay Sfernice RLP01R1000FS14
Part No.:
RLP01R1000FS14
Shipping
RLP01R1000FS14 Information
Resistance:
100 mOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
1W
Temperature Coefficient:
±100ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 275°C