Vishay Sfernice RCMT0242200BES03
Part No.:
RCMT0242200BES03
Shipping
RCMT0242200BES03 Information
Resistance:
4.22 kOhms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.125W, 1/8W
Temperature Coefficient:
±25ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 175°C
Size / Dimension:
0.098" Dia x 0.264" L (2.50mm x 6.70mm)