Vishay Sfernice RCMT0123201BDS03
Part No.:
RCMT0123201BDS03
Shipping
RCMT0123201BDS03 Information
Resistance:
23.2 kOhms
Tolerance:
±0.1%
Power (Watts):
0.063W, 1/16W
Temperature Coefficient:
±15ppm/°C
Operating Temperature:
0°C ~ 155°C
Size / Dimension:
0.080" Dia x 0.170" L (2.03mm x 4.32mm)