Vishay Sfernice RCMS1061902FHS09
Part No.:
RCMS1061902FHS09
Shipping
RCMS1061902FHS09 Information
Resistance:
619 kOhms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
0.5W, 1/2W
Temperature Coefficient:
±50ppm/°C
Operating Temperature:
150°C
Size / Dimension:
0.244" Dia x 0.630" L (6.20mm x 16.00mm)