Vishay Sfernice RCMA20220R0FHB25
Part No.:
RCMA20220R0FHB25
Shipping
RCMA20220R0FHB25 Information
Resistance:
220 Ohms
Tolerance:
±1%
Power (Watts):
1W
Temperature Coefficient:
±50ppm/°C
Operating Temperature:
150°C
Size / Dimension:
0.402" Dia x 1.142" L (10.20mm x 29.00mm)