Panjit International Inc. P4SMAJ13A-AU_R2_000A1
Part No.:
P4SMAJ13A-AU_R2_000A1
Manufacturer:
Panjit International Inc.
Description:
SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
Shipping
P4SMAJ13A-AU_R2_000A1 Information
Manufacturer:
Panjit International Inc.
Voltage - Reverse Standoff (Typ):
13V
Voltage - Breakdown (Min):
14.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp:
21.5V
Current - Peak Pulse (10/1000µs):
18.6A
Power - Peak Pulse:
400W
Operating Temperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)