Conesys MS3476W16-14PY
Part No.:
MS3476W16-14PY
Description:
CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Shipping
MS3476W16-14PY Information
Orientation:
Y
Current Rating (Amps):
7.5A, 23A
Voltage Rating:
600VDC