Conesys MS3475W16-14PW
Part No.:
MS3475W16-14PW
Description:
CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Shipping
MS3475W16-14PW Information
Orientation:
W
Shell Finish:
Olive Drab Cadmium
Color:
Olive Drab
Current Rating (Amps):
7.5A, 23A
Voltage Rating:
600VDC