Mercury Electronics Ind. Co. Ltd MQF576P33-187.500-2.5/-30+85
Part No.:
MQF576P33-187.500-2.5/-30+85
Description:
XTAL OSC TCXO 187.5000MHZ LVPECL
Shipping
MQF576P33-187.500-2.5/-30+85 Information
Frequency:
187.5 MHz
Voltage - Supply:
3.3V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
50mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.098" (2.50mm)
  • MQF576P33-187.500-2.5/-30+85
  • MQF576P33-187.500-2.5/-30+85 PDF
  • MQF576P33-187.500-2.5/-30+85 Datasheet
  • MQF576P33-187.500-2.5/-30+85 Specifications
  • MQF576P33-187.500-2.5/-30+85 Images
  • Buy MQF576P33-187.500-2.5/-30+85
  • MQF576P33-187.500-2.5/-30+85 Price
  • MQF576P33-187.500-2.5/-30+85 Distributor
  • MQF576P33-187.500-2.5/-30+85 Supplier
  • MQF576P33-187.500-2.5/-30+85 Wholesale
  • Include Parts
  • Popular Search
The following parts include "MQF576P33-187.500-2.5/-30+85" in Silicon Labs MQF576P33-187.500-2.5/-30+85.