Mercury Electronics Ind. Co. Ltd MQF576D25-312.500-2.5/-30+85
Part No.:
MQF576D25-312.500-2.5/-30+85
Package:
6-SMD, No Lead
Description:
XTAL OSC TCXO 312.5000MHZ LVDS
Shipping
MQF576D25-312.500-2.5/-30+85 Information
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Frequency:
312.5 MHz
Output:
LVDS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
30mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.098" (2.50mm)
  • MQF576D25-312.500-2.5/-30+85
  • MQF576D25-312.500-2.5/-30+85 PDF
  • MQF576D25-312.500-2.5/-30+85 Datasheet
  • MQF576D25-312.500-2.5/-30+85 Specifications
  • MQF576D25-312.500-2.5/-30+85 Images
  • Buy MQF576D25-312.500-2.5/-30+85
  • MQF576D25-312.500-2.5/-30+85 Price
  • MQF576D25-312.500-2.5/-30+85 Distributor
  • MQF576D25-312.500-2.5/-30+85 Supplier
  • MQF576D25-312.500-2.5/-30+85 Wholesale
  • Include Parts
  • Popular Search
The following parts include "MQF576D25-312.500-2.5/-30+85" in Silicon Labs MQF576D25-312.500-2.5/-30+85.