Mercury Electronics Ind. Co. Ltd MQF574T25-28.800-1.0/-40+85
Part No.:
MQF574T25-28.800-1.0/-40+85
Description:
XTAL OSC TCXO 28.8000MHZ CMOS
Shipping
MQF574T25-28.800-1.0/-40+85 Information
Frequency:
28.8 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±1ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
27mA
Size / Dimension:
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):
0.098" (2.50mm)
  • MQF574T25-28.800-1.0/-40+85
  • MQF574T25-28.800-1.0/-40+85 PDF
  • MQF574T25-28.800-1.0/-40+85 Datasheet
  • MQF574T25-28.800-1.0/-40+85 Specifications
  • MQF574T25-28.800-1.0/-40+85 Images
  • Buy MQF574T25-28.800-1.0/-40+85
  • MQF574T25-28.800-1.0/-40+85 Price
  • MQF574T25-28.800-1.0/-40+85 Distributor
  • MQF574T25-28.800-1.0/-40+85 Supplier
  • MQF574T25-28.800-1.0/-40+85 Wholesale
  • Include Parts
  • Popular Search
The following parts include "MQF574T25-28.800-1.0/-40+85" in Silicon Labs MQF574T25-28.800-1.0/-40+85.