KOA Speer Electronics, Inc. MOS3C330J
Part No.:
MOS3C330J
Shipping
MOS3C330J Information
Packaging:
Bulk
Resistance:
33 Ohms
Tolerance:
±5%
Power (Watts):
3W
Features:
Flame Retardant Coating, Safety
Temperature Coefficient:
±300ppm/°C
Operating Temperature:
-55°C ~ 200°C
Size / Dimension:
0.236" Dia x 0.610" L (6.00mm x 15.50mm)